در حال بارگذاری ...
اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان نمایش

اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان نمایش " آیا میشناسید راه شیری را؟"

اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان نمایش آیا میشناسید راه شیری را؟ نوشته کارل ویتلینگر به کارگردانی محمدعلی زمانی روزیکشنبه۱۲ اسفند ساعت۱۷.۳۰  با بازی میثم جهانگیری و  وحیدجباری در خانه نمایش اداره تیاتر انجام خواهدشد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه نمایش  اجرای ویژه عکاسان و خبرنگاران  نمایش "آیا میشناسید راه شیری را؟" نوشته کارل ویتلینگر به کارگردانی محمدعلی زمانی روزیکشنبه12 اسفند97 ساعت17.30  با بازی میثم جهانگیری و  وحیدجباری در خانه نمایش اداره تیاتر انجام خواهدشد.

 ساموئل کیفر ،  پس از چندین سال از جنگ بزرگ خانمان سوز به دهکده زادگاه خود بر می گردد به امید آنکه می تواند  تمامیِ  سال های جوانی از دست رفته خود را با تلاش و امید به آینده از نو  بسازد غافل از آنکه جنگ نه فقط جوانی وی را بلکه شرافت انسانی هم ولایتی هایش را در خود بلعیده است!   غریبه و آشنا وجود وی را انکار می کنند! ساموئل برای آنها مدت ها پیش مرده و دیگر جز بنای یادبودی از آن به خاطر ندارند.

 

علاقمندان به تماشای آثار نمایشی خانه ی نمایش می توانند از طریق نشانی میدان فردوسی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه ی محمدآقا، پلاک 34 مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

 

 
نظرات کاربران